Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Prázdninové zápisky

28. července 2013 v 19:23 | Kelly |  (ne)deníček - články do 24. 12. 2013
Ještě než se upeču ve vlastní šťávě, řekla jsem si, že by nebylo špatné přispět na blog i něčím jiným než tou přiblblou knižní výzvou. (Mimochodem, čí to byl nápad začít s tím hned po výzvě filmové?)


Letošní prázdniny... jsou zatím tak trochu na nic. V červenci jsem byla čtrnáct dní na brigádě jako pokladní v libereckém Makru. Abych pravdu řekla, rozhodně to není to, co bych chtěla v budoucnu dělat nastálo. Jako brigáda tyhlety joby v supermarketech asi nejsou úplně k zahození a přece jen to nějakou kačku hodí, zvláště chudému studentovi. Ale živit bych se tím trvale nemohla. Pro ne tak úplně komunikativního člověka je ta práce tak nějak o ničem a nic mu nedává. Navíc ti lidi jsou tak trochu (víc) občas (častokrát) i na zabití...

Za vydělané kačky jsem si ale aspoň zaplatila jeden den na Colours of Ostrava, čehož samozřejmě naprosto nelituji, a doteď vzpomínám na ty úžasné zážitky těch několika interpretů, které jsem měla to štěstí vidět. S akcemi to je jinak docela bída. Původně jsem chtěla po druhé na Festival Fantazie, ale to mi bohužel z různých důvodů nevyšlo. Sice toho pořád dosti lituji, ale snad se zadaří jet v říjnu na FanCity, uvidíme. Dokonce jsem ani nebyla na koncertu mých milovaných Marsů, ačkoliv jsem se tu v březnu o tom tak radovala. Taky to nějak nevyšlo, ale tentokrát ze zdravotních důvodů, tak doufám, že sem přifrčí i na samostatný koncert a já si je budu moct znovu užít v plné parádě.
A taky jsem si za výplatu opět rozšířila svou knihovnu. Tedy, co do počtu knih, nikoliv do velikosti knihovny, která bohužel není bigger on the inside jako známá policejní budka. Trošku problém, když si objednáte knížky a nemáte je kam dávat. Teď jsem to ještě vyřešila tak, že jsem ty nové knihy položila naležato na vrch těch starých, ale teď už nemám místo ani tak. Hmm...

A od září je ze mě zase studentka. Studium v Hradci jsem musela už dříve z naprosto nečekaných finančních důvodů ukončit. A i kdyby se ty problémy nevyskytly, stejně bych tam asi skončila. Hradec je sice fakt pěkné město, ale ten můj původní obor mě jaksi trochu přestal bavit, bylo to něco jiného než jsem čekala. Takhle mám aspoň serióznější výmluvu k ukončení xD. Anyway, kdyby to někoho zajímalo, budu studovat angličtinu-španělštinu na liberecké TU. Španělsky sice umím zatím jen vážně malé minimum, ale who cares, nějaké základy ještě stihnu dohnat. Docela se na to i těším (myšleno to studium celkově, nejen ŠJ), tak už jen doufat, že mě to nadšení nepřejde.

To by byl asi tak můj červenec. Kromě brigády, Colours, čtení, koukání na seriály a filmy, jsem vážně jinak nic produktivního zrovna nedělala, což mě sice na jednu stranu ani tak moc netrápí, na druhou stranu se cítím blbě, že z mých předsevzetí je zase nic. No nevadí.

Momentálně tu tak sedím a říkám si, že bych ten článek mohla ukončit a jít si něco zabalit, když zítra tedy konečně vyrážím za tou příšerkou Hanyuu. Do balení se mi vůbec nechce, i když se za ní těším. Ono je prima strávit pár dní s někým podobně praštěným a divným, není nic lepšího, když plácnete (pro normálního člověka) nějakou hovadinu a nedočkáte se pohledů typu "jsi spadla z višně, ne?" a naopak je vaše prohlášení s pochopením přijato. Jo, bude to fajn čas. HPmaraton, LOTRmaraton a kdo ví, co všechno přijde na přetřes, znáte to.

No nic, já se teda jdu zkusit nějak připravit - třeba si taky konečně napsat ty přestupy vlaků - a pak to asi z toho tepla zalomím. (Ne, kecám, určitě tu budu zase tvrdnout do půlnoci a přemýšlet nad pitomostmi.)

Jo, Severus se chtěl taky rozloučit.

 


Komentáře

1 Nausy Nausy | E-mail | Web | 28. července 2013 v 20:00 | Reagovat

Jo, to já brigádu v Hradci sehnat nemohla :) za to si ale prázdniny užívám a čerpám z finančních rezerv.

2 Žanet Žanet | Web | 28. července 2013 v 20:21 | Reagovat

Ty prázdniny strašně letí :/. Líbí se mi tvůj styl psaní.

3 Hanyuu Hanyuu | Web | 28. července 2013 v 22:15 | Reagovat

Kdo je u tebe příšera? Jenom počkej, to ti dám pořádně sežrat :D

4 Kelly Kelly | Web | 28. července 2013 v 22:28 | Reagovat

[3]: Žádná příšera, příšerka! A jen to zkus, já zase povím Beličce, že sis ji chtěla upéct!

5 Hanyuu Hanyuu | Web | 28. července 2013 v 22:42 | Reagovat

[4]: Belička stejně uteče a schová se, až přijedeš, a už vůbec ti nebude věřit. Ona je posera a bojí se cizích lidí :D :D

6 Vendy Vendy | Web | 14. srpna 2013 v 14:37 | Reagovat

Severus má naprosto úžasný kukuč!
A prázdniny prožíváš docela fajn, ten koncert v Ostravě musel být skvělý, brigáda hodí nějakou korunu a filmový maraton je zas něco, co si nedopřáváš každý den...:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.