Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

"To jsou ale pěkní Mikulášové. Počkat, vždyť je červenec."

5. července 2013 v 23:30 | Kelly |  (ne)deníček - články do 24. 12. 2013
Aneb jak se na mně stihly podepsat dva dny práce. Prostě jsem jen tak koukala na hlavní stránku seznamu a přemýšlela, kde se tam sakra vzali ti Mikulášové a jak to, že jsem propásla tolik dní. Došlo mi to až po chvíli...


Jak jsem nakousnula výše, sehnala jsem jakousi brigádu. Přesněji řečeno dělám pokladní v libereckém Makru. A tak jako dá se to, na to že s pokladnou dělám vůbec poprvé, tak jsem se sebou docela spokojená a jde mi to. Snad. Měla jsem obavu z komunikace s lidmi, ale i to je fajn, prostě si odříkám svoje a nazdar. Pořád si říkám, že je Makro velkoobchod, tak se není čemu divit, že ty lidi to berou ve velkém, ale když tam dneska přijeli dva maníci s košíkem plným kilových kafí, tak se mi protočily panenky. Fakt jsem to nepočítala, ale přes padesát kousků to bylo určitě. To pípání slyším v uších doteď!

Ale tak fajn, aspoň mi to hodí nějaké peníze a já si budu moct koupit co chci. Hm, tak ne. Nejdřív si musím zaplatit vstupenku na Colours of Ostrava, pak si musím přispět na brýle, protože už zase začínám vidět naprostý kulový (prostě slepoň jak má být), pak musím postupně vrátit dědovi peníze za vstupenku na OneRepublic (juchů, ještě sedm měsíců!) a pak... pak si možná budu moct něco koupit. Asi knížku. Jak jinak.

Co se knížek týče... sice jsem si říkala, že toho v červenci zkusím přečíst víc, ale nějak mi to nejde. Dost se sekám u toho Pána prstenů, druhý díl jsem dočetla až dneska, načala jsem třetí díl, ale bylo to jen pár stránek. Nějak mi na to chybí energie. (A dioptrie. Prostě mi ta písmenka skoro skáčou před očima a držet knihu deset centimetrů před očima se mi zase nechce.)

A jak si vede Severus, můj znejmilejší kočičák? Podezírám ho, že byl v minulém životě veverkou.
Mí drazí sourozenci. Severus sice pospává, ale to jim nijak nevadí, prostě sebou plácnou před dveře a zaujatě ho pozorují.Takhle ležel asi půl hodiny, možná trochu víc.


A taková strašně kvalitní fotka na závěr. Ano, jsem to já. Na hodinách bylo již něco po půlnoci a se Severusem na rameni jsem si připadala skoro jako nějaká čarodějnice. A samozřejmě jsem to hned musela zvěčnit, byť jen s webkamerou a pitomým světlem.

 


Komentáře

1 Hanyuu Hanyuu | Web | 6. července 2013 v 1:54 | Reagovat

Jo Mikulášové :D Čím tě to na té brigádě dopují? :D :D

2 lee-chan lee-chan | Web | 6. července 2013 v 9:41 | Reagovat

Tak tu brigádu přežij. A Servus je krásnej :)

3 Kelly Kelly | Web | 6. července 2013 v 10:29 | Reagovat

[2]: Je to Severus, žádný Servus -.-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.