Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Z hlubin pekelných

12. září 2013 v 2:00 | Kelly |  (ne)deníček - články do 24. 12. 2013
Dobře, o žádné peklo se nejedná, jen jsem chtěla mít zajímavý nadpis. No uznejte, že "pitominy z paměťové karty" zní strašně nezajímavě!


Poslední dny v nemocnici mi zpestřoval můj chytrý mobilní telefon. Nebo by to dělal, kdybych na něj tak hrozně nenadávala a neměla chuť s ním každou minutu praštit o zeď. Nepovažuji totiž za zcela normální, že by se telefon měl po několika minutách držení a surfování po netu - rozhodně nic náročného, jen psaní do blueboardové knihy - tak neuvěřitelně přehřívat, že s ním nešlo absolutně nic dělat a já byla akorát ráda, že jsem zásluhou středového tlačítka mohla vyjet z prohlížeče.

Vzhledem k tomu, že to však nebylo poprvé - v létě, když byla ta tepla, to dělal každou chvíli, nešlo s tím volat, psát, vůbec nějak interagovat - rozhodla jsem se svého miláčka reklamovat. (Ono mi stejně nefungovalo nabíjení, takže bych ho tam dala stejně.) Čekala jsem a čekala, až včera jsem se konečně dočkala!

Jestli se něco provedlo s tím přehříváním, to zatím potvrdit nemůžu, zase až tak jsem ho netestovala. Z jednoho důvodu. Nešla mi totiž načíst paměťová karta, co jsem v tom telefonu původně měla. Chvíli jsem se vztekala nad telefonem, leč pak jsem přišla na to, že to nejde načíst ani přes adaptér do noťasu, tudíž bude chyba zřejmě na straně karty. Strašně mě to štve, hlavně z důvodu fotek, co jsem tam měla. V pátek pojedeme do města, tak se zkusím poptat v té prodejně, jestli by ani oni s tím nemohli něco udělat, fakt by mi stačilo jen stáhnout ta data.

Anyway, protože bez paměťovky je mi ten telefon skoro k ničemu, jala jsem se vyhrabat svou starou kartu s menší kapacitou. Věděla jsem, že na ní zřejmě něco bude, ale vážně jsem nečekala až tak prehistorická data!

Aneb čerstvě smazaná tabule se samozřejmě musí hned pokreslit!


A co bychom to byli za třídu, kdybychom si místo zceeela nudné výtvarky nevydupali, že chceme fandit našim hokejistům, když hráli... hm, vlastně už ani nevím :D Mistrovství to bylo, ale jak daleko už byli, těžko říct.


To není fotka (you don't say), nýbrž jen výstřižek ze staženého suplování. Ještě ze třeťáku! I teď jsem si jistá, že na té první hodině ZSV jsem určitě spala. (Pokud jsem tedy nebyla zrovna zkoušena, of course.)


Když jsme psali z fyziky, učitel měl často ve zvyku nám zadávat příklady z tabulek či učebnice, protože věděl, že to stejně nikdo doma neřešil, tak na co by se namáhal s vymýšlením, že ano. Netřeba zmiňovat, že většina opisovala. Já jen málokdy, poněvadž s mým štěstím jsem si vždycky opsala - nebo vyfotila jako na příkladu níže - něco úplně jiného.


Nuže, a teď pozor. Kdo má slabý žaludek, ať raději teď hned vypne článek. Nebo stačí po té první fotce, ta ještě tak děsuplná není. (Každopádně už je novějšího data než ty předchozí poklady.)

To jsem si tak do mobilu stáhla nějakou aplikaci na úpravu fotek. Mám dojem, že jsem to vyzkoušela jen jednou a pak mi to jen zbytečně zabíralo místo. Každopádně mi to nedalo a samozřejmě jsem to musela vyzkoušet na sobě. Což o to, to by nic nebylo, ale nepamatuju se, že bych kdy dělala do foťáku takové přitroublé ksichtíky.


Když jsem tyhle dvě fotečky našla ve složce, myslela jsem, že spadnu smíchy ze židle. Já si fakt nastahovala kdejakou pitomou aplikaci, jak tak nad tím přemýšlím. Ale tak co... sranda musí být, že ano!


A pamatujete si ještě někdo tohle? To se mi pro změnu skrývalo v tónech. Nemluvě o těch javahrách, které tam mám uložené ještě ze staré Nokie. Playman, Sola Rola, Garfield, Minigolf, Rollercoaster a mnohé další. Ach ta nostalgie!
 


Komentáře

1 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 12. září 2013 v 10:14 | Reagovat

Ty budeš ale hezká babča :D

2 Lawiane Lawiane | Web | 12. září 2013 v 11:27 | Reagovat

No sakra, ty poslední dvě fotky! :-o :D
Já měla jednoho času Nokii, která byla naprosto super, až na to že neusále naprosto nefungovala, ale pokaždý, když jsem ji donesla na reklamaci, tak se zrovna zázrakem uzdravila.

3 Victoria Victoria | Web | 15. září 2013 v 13:03 | Reagovat

S chytrýma telefonama se musí třískat o zeď. Nekteré by bez tohodle grifu ani nefungovaly :D Podle záhlaví bych řekla, že máš ráda Doctora Who :) Zatím jsem na moc lidí nenarazila(obzvláš holek)), který by ho sledovali. Jsem jeho velký fanoušek a navíc zajímavě píšeš, takže od této chvíle sem asi zavítám častěji :)

4 AnYa AnYa | Web | 17. září 2013 v 19:27 | Reagovat

Taky jsem si jednou stáhla aplikaci typu posledních 2 fotek...a mobil skončil na zemi vedle člověka svíjejcího se smíchy :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.