Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Fuňa aneb Cesta tam a zase zpátky

21. října 2013 v 22:24 | Kelly |  Zážitky
Aneb když si dvě elfí čarodějky dají sraz a vetře se k nim trpaslík.


(Ba ne, kecám, my jsme si toho trpaslíka samy přizvaly)

Jak někdo už možná ví, ale třeba někdo taky ne, uplynulý víkend jsem strávila se svou drahou kamarádkou Hanyuu a její sestřičkou Luci. Bylo to naprosto boží a myslím, že všechny tři jsme si to úžasně užily.

V pátek to začalo tím, že jsem zaspala. Tedy, ne tak úplně, vzbudila jsem se v 6:55, zatímco vlak mi měl jet v 7:25, což by sice žádná katastrofa nebyla, kdybych si však večer předtím nepřeložila balení na ráno s tím, že "pohoda, to stíhám". Ale co jsem zapomněla? Nařídit si budíka, ano. Já si běžně balím věci ráno před odjezdem, ať už jde o cokoliv. Ale samozřejmě vstávám tak o hodinu až hodinu a půl dřív, abych to stihla. Teď jsem na to ale měla jen půl hodiny. Kompletně sbalená jsem byla za šest minut. Ani kartáček jsem si nezapomněla.

Nakonec se ukázalo, že jsem zase až tak moc pospíchat nemusela, protože ten vlak (resp. náhradní autobusová doprava) měl dvacet minut zpoždění. Nakonec to teda přijelo, ale když jsme pak v Jablonném přesedli na vlak, dozvěděla jsem se, že rychlík do Kolína v České Lípě čekat nebude a mám teda jet jedním osobákem, pak dalším, pak ještě dalším, pak ještě dalším... zkrátka milion přestupů kvůli pitomým deseti minutám!!! Do Pardubic jsem tedy dorazila s více jak hodinovým zpožděním, ale dorazila. Proběhlo nadšené vítání s Haničkou, která chudinka na mě musela jakou dobu čekat a následně jsme mohly vyrazit kam? Do knihkupectví, správně. (V jednom mě hrozně urazilo, že měli knížku o Justinu Bieberovi postavenou na boxu s HP, a tak jsem ji sklopila, aby nebyla vidět, ehm.)


Hanyuu nadšená z nové Pokémoní knihy, kterou si pořídila v Levných knihách. Já si ji málem koupila taky, abych tak pravdu řekla. A vlastně už ani nevím, proč jsem si ji nekoupila.

Po troše toho zevlování a vymýšlení, co že to teda večer budeme podnikat, jsme se shodly na Activitách. No jo, jenže holky je doma neměly, a tak jsme se musely spokojit s poněkud více improvizovanými Activitami. Ve smyslu, že hrací deska byla vytisknutá a otázky jsme braly z nějakého generátoru na internetu, kde to však nebylo nijak kontrolované a vyskytovaly se tam občas nechuťárny a sprosťárny. Ale i tak si myslím, že jsme se u toho dosti pobavily a o smích nebyla v žádném případě nouze.


Po cestě tam a zase zpátky po hrací ploše jsme to zabalily, protože nás to už jednak moc nebavilo a druhak jsme stejně tak nějak odpadávaly. Potřebovaly jsme přece sílu na další den, který opravdu stál za to! Nehodlaly jsme sedět doma byť jsme lidé blogerští a vyrazily jsme ven na vzduch, do lesa. Za doprovodu foťáků a kamery v podobě dalšího foťáku. Nezapomenutelné vzpomínky zaručeny.Jen tak tak nám z toho samého poběhování zbyla energie na večerní kino. (Při cestě vlakem do Pardubic nám chvíli v kupéčku dělal společnost malý chlapec s tatínkem a pořád říkal "fuma, fuma". Zaboha jsme nemohly přijít na to, co to má znamenat, až když tatínek synka opravil, že to je "fuňa, fuňa", tak jsme odhadly, že to asi bude znamenat "prasátko" jakože ty odlesky sluníčka. Ovšem pořád nemáme nejmenší tušení, co to bylo za řeč.) Šly jsme na Carrie (recenze od Hanyuu zde), která vlastně vůbec byla prvotním podnětem, abychom se zase jednou scukly. Nejdřív jsem teda říkala že jako ne, že to není nic pro mě, ale nakonec jsem si řekla proč ne. (Po tom letním hororu V zajetí démonů už zvládnu cokoliv.) Navíc Carrie ani není tak horor jako psychologický thriller a ke všemu jsem ji ještě četla, takže mě nemělo co nemile zaskočit. A jako jo, docela se mi to líbilo, tím víc, že jsem celý film měla okořeněný potichu šeptanými hláškami a načež našimi potlačovanými záchvaty smíchu.

Po kině jsme byly hladové a unavené a jen co jsme přijely domů, najedly jsme se, trochu zkontrolovaly internet a pak jsme šly chrnět. Ráno jsem se vzbudila poměrně nevesele. Nový den totiž znamenal den poslední a já se pomalu připravovala na cestu domů. Vůbec se mi nechtělo a celou dobu mi v hlavě běhal tenhle gif:


Protože se mi fakt nechtělo jet zase domů. Ten víkend byl absolutně boží a já si přála, aby se to ještě protáhlo a vymyslely spoustu dalších kravin, podobných třeba tomuhle...


Ale holt se teda nedalo nic dělat, rozloučily jsme se s příslibem, že to určitě zase někdy zopakujeme, a já krátce po třetí hodině odpolední nasedla na vlak a frčela domů. Kde jsem po nějaké chvíli seznala, že jsem fakt unavená a šla spát, což je důvod, proč tenhle článek píšu až dneska.

Další shrnutí našeho víkendu si můžete přečíst (a prohlédnout si další fotky) u Hanyuu i Luci. A mimochodem - dnes také přibylo na blog Hanyuu video, které celý ten náš víkend shrnuje mnohem lépe než tisíc slov. Enjoy!
 


Komentáře

1 Luci Lestrange Luci Lestrange | E-mail | Web | 21. října 2013 v 22:35 | Reagovat

Vy jste toho trpaslíka nepřizvaly, vy jste ho surově donutily! :D

2 Hanyuu Hanyuu | Web | 21. října 2013 v 22:36 | Reagovat

Tak pařezovýma fotkama nacpanýma vedle sebe jsi to fakt dodělala :D :D

No jo... víkend nám skončil rychle, ale o to dřív přijde Thor: The dark (weekend) ehm... world :D a bude určitě ještě epičtější! :D

3 Kelly Kelly | Web | 21. října 2013 v 22:39 | Reagovat

[1]: Ale trpaslík se nechal, co? :D No jo, tomu elfímu kouzlu se těžko odolává, chápu.

[2]: No co, se to přímo nabízelo :D Jóó, vždyť si vem, že za necelý měsíc je to tu :D

4 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 22. října 2013 v 8:59 | Reagovat

Bože, já se toho gifu normálně lekla, myslela jsem, že je to normál fotka a najednou se to změnilo :DDD

Takovýhle šílený akce jsou stejnak vždycky nejlepší :)

5 Hanyuu Hanyuu | Web | 22. října 2013 v 10:59 | Reagovat

[4]: Takovou obyčejnou fotku bychom nikdy přece nevyfotily :D Ta byla focená přímo na to :D :D

6 Gabriella Gabriella | Web | 22. října 2013 v 18:57 | Reagovat

Všechny ty fotky jsou skvělý, ovšem ten poslední gif nemá konkurenci :D Taky jsem si pořád říkala, že je mi na tobě něco povědomého, a nemohla jsem vymyslet co. Už to vím, mám stejné triko :D

7 Vendy Vendy | Web | 23. října 2013 v 19:20 | Reagovat

Ty fotky jsou bezvadné! Včetně závěrečné animace.
Carrie - nevím, jaká je, viděla jsem zatím dvě zpracování a líbilo se mi to první.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.