Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Listopad 2013

Není nad jednoduchost

30. listopadu 2013 v 19:17 | Kelly |  Umělecké střevo
Stejně jako loni, i letos jsem se pustila do výroby adventního věnce. Ovšem mám obavu, že je to vůbec poslední věnec, do kterého jsem se kdy pustila, dnešek mě stál docela dosti nervů a k tomu všemu ani tak nejsem spokojená. Mělo to vypadat úplně, úplně jinak, leč ty plány mi nějak nevyšly a já musela improvizovat.

Je to děsivě jednoduché a přijde mi, že každým rokem je tam ozdob míň a míň. Vivat minimalismus! Nejvíc práce mi logicky daly ty zatracené mašličky. Nejenže ta stuha byla úplně pitomá, ale navíc jsem ještě někde ztratila návod z minulého roku, tudíž jsem to vyráběla po paměti a pak to tak taky dopadlo, že. Použila jsem nespočet českých a anglických nadávek, dokonce se tam mihla i jedna španělská. Takže tak.

Jediné pozitivum na tom je, že mi to jehličí úžasně provonělo pokoj.


Yeah, you bleed just to know you're alive

4. listopadu 2013 v 20:41 | Kelly |  (ne)deníček - články do 24. 12. 2013
(Název článku sprostě ukradnut z textu naprosto úžasné písničky Iris od Goo Goo Dolls.)

Asi na mě dolehla ta pověstná podzimní depka. Nebo já nevím co to je. Každopádně ale momentálně stojím na několika rozcestích a nemám nejmenší tušení jak dál. Svoje rozhodnutí a plány měním mrknutím oka a je mi vlastně jedno, že ještě nedávno jsem říkala, že tak a tak jsem spokojená.
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.