Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

HP challenge - den druhý

3. prosince 2013 v 19:00 | Kelly |  Harry Potter challenge
Máme tu druhou část naší potterovské krasojízdy, do které jsme se pustily společně s Hanyuu. Kupodivu, dnešní otázky mi ani nepřišly tak těžké jako jiné, v podstatě jsem u nich měla skoro hned vybráno. Ach, kdyby to tak šlo po celou dobu...


4. Oblíbený člen Fénixova řádu

Alastor "Pošuk" Moody. Samozřejmě vím, že v Ohnivém poháru to nebyl Moody jako Moody, ale ve skutečnosti Barty Skrk junior, nicméně vzhledem k tomu, že se mu celý rok dařilo před Brumbálem úspěšně předstírat někoho jiného, hádám, že Skrk Moodyho manýry musel pochytit dokonale. To se nám pak posléze potvrzuje i v dalších dílech, byť tam už Moody nevystupuje v takové míře. Ale jo, jinak mám prostě Moodyho ráda, je to dobrej týpek a považuju ho za jednoho z nejlepších učitelů OPČM, které jsme mohli poznat. I když to byl ve skutečnosti někdo jiný.


5. Oblíbený všivák záporák

Já tu označím celou Malfoyovic famílii, můžu? Každopádně pokud ne, tak jmenovitě tedy píšu Draca, ale dalo by se to vztáhnout i na jeho matku s otcem. On je to takový záporák nezáporák. Sice udělal pár ne moc dobrých věcí, ale všichni jsme měli tu možnost pozorovat, že to víceméně bylo jen kvůli tlaku okolí. On zkrátka vyrůstal tak jak vyrůstal a když má člověk nějaké dětství, jen těžko se lze chovat úplně jinak, zvlášť když jsou na něj kladeny vysoké nároky, které musí splnit, jinak bude vyhoštěn z té společnosti, kde se dosud pohyboval. Neříkám, že ho to úplně omlouvá, ale leccos se tím dá vysvětlit.


6. Oblíbený bradavický profesor

Mám jediné štěstí, že u téhle challenge není povolené opakování již zmíněných postav, jinak bych asi neměla moc tušení, koho sem vybrat. Takhle jsem ani moc neváhala a rovnou říkám, že mou oblíbenkyní je Minerva McGonagallová. Ta má prostě styl! Není zaujatá, je spravedlivá ke všem a vždycky dovede slušně odpálkovat, i když tím člověkem zcela zjevně pohrdá. "Pastilku proti kašli, Dolores?"


(Zdroje jsou k dispozici kliknutím na gif.)
 


Komentáře

1 Hanyuu Hanyuu | Web | 3. prosince 2013 v 19:18 | Reagovat

Oblíbený všivák... no ty vole, tys to fakt musela napsat :D :D
Nějak mi to evokuje to, že je celá rodina Malfoyových řádně zavšivená :D

2 Kelly Kelly | Web | 3. prosince 2013 v 19:30 | Reagovat

[1]: Tomu se nedalo odolat... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.