Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Když se realita promítne do snu

14. ledna 2014 v 11:18 | Kelly |  zápisky z Tkalcovské ulice
Občas mívám dost divoké sny a někdy je dost dobře sama nechápu. Už jsem vám říkala, že se mi jednou zdálo, že jsem se snažila přesvědčit Doctora k meziplanetárnímu postcrossingu? A on si mi pak chudák stěžoval, že stále ještě nedostal žádný pohled ze Země... Většinou si sice ty sny už do pěti minut po probuzení nepamatuji a i když se snažím si je zapisovat, nikdy to nevyjde, já totiž vždycky zapomenu, že si ten sen jakože určitě už musím napsat. Ale na ten dnešní se vážně zapomenout nedalo.


Jak si je jistě většina vědoma, předevčírem vyšel třetí díl třetí série Sherlocka. Nekoukala jsem se na něj live a tak jsem se k tomu zhlédnutí dostala až včera dopoledne. Bylo to perfektní, o tom žádná, a závěr mě vážně dostal. ("Did you miss me?") Ale taky tam bylo pár střílení a zřejmě mě to tak ovlivnilo, že se to dostalo do mého snu. Druhou věcí, která mi ovlivnila snění, byl pozdní Ježíšek od kamarádky, který mi přinesl Bajky barda Beedleho, a tudíž mohu směle prohlásit, že mám kompletní potterovské knihy, co vyšly jakože oficiálně a má je na svědomí Rowlingová. Yay! (Trvalo mi to dlouho, já vím, ale počítá se, že to hlavně konečně mám, že. Teď jsem si pro změnu vytyčila nakoupit ty anglické verze, první díl už mám pár měsíců.)


Ale teď tedy k tomu snu...

Budiž dáno na vědomí, že já - Kelly - jsem měla tu čest spolupracovat se Sherlockem a Johnem dohromady. Pracovali jsme akorát na případu chlápka jménem Andersen, kterému se podařilo zpronevěřit vládní dokumenty. Až po pár dnech jsme se k němu dostali blíže a jeden večer jsme ho měli téměř na dosah. Honička přes celý Londýn. Najednou ale zahnul do nějaké ulice, ze které se vyklubala ulice, kde jsem dřív bydlela. Andersenovi se někam podařilo zmizet a já tam jen tak stála, bezradně se otáčela sem a tam, koukala všude možně a najednou jsem cítila bolest v pravé ruce - aneb dostala jsem první zásah. Pak se tam objevil i Sherlock a snažil se ke mně doběhnout, jenže už to nestihl, protože mezitím mě ten parchant střelil znovu, tentokrát ovšem do hrudi. Nakonec se ke mně Sherlock přece jen dostal, já mu ještě stihla říct, že se rozhodně chci nechat pohřbít se svojí sbírkou Harryho Pottera a pak jsem umřela. Což byl konec celého snu a děsně mě štve, že nevím, jak to dopadlo s tím Andersenem :D

Zkrátka někdy ty sny vážně stojí za to, že? Jaký nejšílenější a nejvtipnější sen se zdál vám? Dělá vám potíže si sny pamatovat, nebo si je zapisujete?
 


Komentáře

1 K. K. | E-mail | Web | 14. ledna 2014 v 14:27 | Reagovat

Já si sny většinou pamatuji. I dneska se mi zdál sen spojený s realitou, akorát trošku v jiném podání. Pokud máš zájem mám ho na blogu. (nic si od toho neslibuj :D ) :)

Jinak strašně pěkný blog...:)

2 Lowri Lowri | Web | 14. ledna 2014 v 16:03 | Reagovat

Jednou se mi zdálo, že jste mě ty a Hanyuu přijely navštívit na kole, já na vás nejdřív byla naštvaná, protože jste se dopředu neohlásily, ale pak došlo k invazi z vesmíru a objevil se i Doktor :D
Sherlock se mi ve snu ještě nezjevil, ani Star Trek ne, přestože na to teď koukám intenzivně. Ale ono na to dojde, o to strach nemám.

Jinak zrovna takové epické nesmysly si většinou pamatuju dobře, ty nejlepší kousky si samozřejmě zapisuju :)

3 Piks Piks | Web | 14. ledna 2014 v 19:01 | Reagovat

Uff, nechať sa zastreliť v sne je nepríjemné (stalo sa už aj mne), ale zasa spolupracovať so Sherlym... :D Musím si už konečne pozrieť nové diely! :)
Ja si vačšinou sny nezapamätám, maximálne tak myšlienku "to je super sen, ten si zapíšem!"... :D

4 Lyra Lyra | E-mail | Web | 17. ledna 2014 v 17:48 | Reagovat

Sny si většinou nepamatuji a že bych si je proto začala zapisovat? Neexistuje. :D Možná bych ale měla začít, protože o takovém Doctorovi se mi zdává poměrně často. Většinou to ale nejsou příliš optimisticky laděné sny (ostatně on samotný ten seriál není příliš optimisticky laděný, ačkoliv má sklon se tak někdy tvářit). Kromě Doctora jsem ve snech potkala hrdiny z mnoha jiných seriálů a filmů - namátkou The Vampire Diaries, Star Trek, Sherlock a takto bych mohla pokračovat hodně dlouho. :D

5 Aerosol Aerosol | Web | 18. ledna 2014 v 15:08 | Reagovat

Mne sa raz snívalo, že som mala splniť nejakú úlohu a vydať sa na cestu, pričom mi chcel Gandalf pomôcť a preto mi zanechal svoju dušu vo fľaštičke. Ja som jeho dušu potom vdýchla a Gandalfovo vedomie sa ocitlo v mojej hlave ako taký našepkávač a radca xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.