Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Duben 2014

Těsně vedle (DMD, 4. 4. 2014)

5. dubna 2014 v 20:15 | Kelly |  Drabble

Tohle téma bylo docela srandovní, ani zaboha jsem nemohla na nic přijít a už už jsem to chtěla vzdát. Ale nakonec skoro těsně před spaním to ke mně přišlo a já to rychle smolila. Je to hodně, hodně, hodně moc inspirováno skutečnou událostí, která se samozřejmě vůůůbec nestala mně. Absolutně ne. No ale co už, já osobně jsem s tím drabblem docela spokojená, ačkoliv nepochybuji o tom, že budu nějakou chvíli za debila. Ale když mně tenkrát vážně pomalu docházel čas a já to potřebovala včas odevzdat. Tak jsem tam holt začala psát blbiny, no.

Drabble za předvčerejšek a bonusové téma sem nedám, protože s těmi spokojená vůbec nejsem, ale kdyby měl někdo zájem, může si je přečíst tady a tady. Ale fakt jsou nepovedené, i když v hlavě mi to znělo mnohem lépe. Stává se.

Téma na 4. 4. 2014: Cizí kůže
Fandom: Ze života

"Aren't you glad you didn't turn on the light?"

5. dubna 2014 v 12:22 | Kelly |  zápisky z Tkalcovské ulice
Aneb proč já na to sakra koukám?

Že jsem strašpytel a při každém menším zavrzání se panicky otáčím a beru do ruky tu nejtěží nejbližší věc, to je těm, co mě znají, asi známé a já se tím ani netajím. Za svůj život jsem viděla opravdu minimum hororů (teď myslím ty filmy, které jsou fakt do žánru horor zařazeny) a spočítat by se daly na prstech jedné ruky. První dva - Hřbitov domácích zvířátek a Freddie vs Jason - jsem viděla kdysi dávno a loni v létě jsem byla v kině - v kině! - na V zajetí démonů. Co mě praštilo do hlavy, to opravdu nevím, ale nakonec jsem to zvládla vcelku, i když jsem na dvě třetiny filmu koukala skrz prsty.

Vzpomínky (DMD, 2. 4. 2014)

4. dubna 2014 v 14:59 | Kelly |  Drabble

Tohle drabblátko mě napadlo těsně před spaním (témata na následující den se zveřejňují ve večerních hodinách dne předchozího), jen už jsem fakt napůl spala, tak jsem akorát zadoufala, že mi to vydrží v paměti. A ono jo, vydrželo. Potěšilo mě, když jsem obdržela dva komentáře, kde se psalo, že ač tu postavu rádi nemají, tak tohle drabble je dojalo. Hah, úspěch.

Téma na 2. 4. 2014: Kousek nebe
Fandom: Harry Potter

Škatulkujeme, rozřazujeme

4. dubna 2014 v 12:38 | Kelly |  Na téma
Nedávno (no, nedávno, on už to takový měsíc či dva bude) mi na asku přistála otázka, jak vnímám pohlavní styk. Vzhledem k tomu, že jsem nakonec odpověděla poměrně otevřeně ve smyslu, že mi sex jako takový přijde poněkud přeceňovaný a že já ho ke vztahu opravdu nepotřebuji, následoval dotaz na to, jestli si o sobě myslím, že jsem asexuál.

Návštěva (DMD, 1. 4. 2014)

3. dubna 2014 v 19:46 | Kelly |  Drabble
Letos jsem se rozhodla zúčastnit akce Duben měsíc drabble, snad abych si procvičila svou schopnost psát nějak zajímavě. Haha. Ale spíš na tom má větší podíl jeden jistý hráč z jednoho jistého RPG, který v chatu neustále hlásá o drabblech, no a odolejte tomu, že jo. Ne že bych tedy drabblata někdy předtím psala (pokoušela, ale právoplatné drabble to nikdy nebylo), ale vyzkoušet se musí všechno.


Nebudu sem dávat všechno, jen to, co bude mít aspoň trochu dobré hodnocení a s čím budu já sama spokojená. (Což třeba o dnešním tématu říct vůbec nemůžu, v mojí hlavě to znělo vážně jinak a lépe.) Kdyby snad v AK problém s délkou (což doufám nebude, protože takový ten literární útvar holt je), tak to přinejhorším smažu, no.

Kdo snad pojem drabble neznal, tak se jedná o krátkou povídku na předem dané téma, která bude mít přesně sto slov. Ani více ani méně.

Téma na 1. 4. 2014: Už je tady zas
Fandom: Realita
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.