Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Návštěva (DMD, 1. 4. 2014)

3. dubna 2014 v 19:46 | Kelly |  Drabble
Letos jsem se rozhodla zúčastnit akce Duben měsíc drabble, snad abych si procvičila svou schopnost psát nějak zajímavě. Haha. Ale spíš na tom má větší podíl jeden jistý hráč z jednoho jistého RPG, který v chatu neustále hlásá o drabblech, no a odolejte tomu, že jo. Ne že bych tedy drabblata někdy předtím psala (pokoušela, ale právoplatné drabble to nikdy nebylo), ale vyzkoušet se musí všechno.


Nebudu sem dávat všechno, jen to, co bude mít aspoň trochu dobré hodnocení a s čím budu já sama spokojená. (Což třeba o dnešním tématu říct vůbec nemůžu, v mojí hlavě to znělo vážně jinak a lépe.) Kdyby snad v AK problém s délkou (což doufám nebude, protože takový ten literární útvar holt je), tak to přinejhorším smažu, no.

Kdo snad pojem drabble neznal, tak se jedná o krátkou povídku na předem dané téma, která bude mít přesně sto slov. Ani více ani méně.

Téma na 1. 4. 2014: Už je tady zas
Fandom: Realita


Už je tady zas.
Místností se nesl tichý, naléhavý šepot. Všechny sestry měly strach, na kterou ten výběr padne dnes. Bude to ta starší a objemnější, nebo dá přednost mladé, štíhlé krásce? Všechny věděly, jak dokáže být hrubý a jak se chová k těm, které se mu znelíbí.
Už už jeho hamižné ruce po jedné sestře sahají, už už si ji odnášejí. Buď statečná, sestřičko naše! Volají ty, při kterých tentokrát stála štěstěna.
Pomalu se blížil k východu, na tváři potěšený úšklebek. Zastavil se u postarší ženštiny s hranatými brýlemi, která k němu otráveně natáhla dlaň.
"Váš čtenářský průkaz, prosím!"
 


Komentáře

1 Dottie Dottie | 3. dubna 2014 v 22:22 | Reagovat

Úžasný. Při čtení jsem si říkala, jaký asi tak bude rozhřešení, připomínalo mi to nějakou pohádku, ale tohle mě překvapilo :D, fakt moc povedený.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.