Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Těsně vedle (DMD, 4. 4. 2014)

5. dubna 2014 v 20:15 | Kelly |  Drabble

Tohle téma bylo docela srandovní, ani zaboha jsem nemohla na nic přijít a už už jsem to chtěla vzdát. Ale nakonec skoro těsně před spaním to ke mně přišlo a já to rychle smolila. Je to hodně, hodně, hodně moc inspirováno skutečnou událostí, která se samozřejmě vůůůbec nestala mně. Absolutně ne. No ale co už, já osobně jsem s tím drabblem docela spokojená, ačkoliv nepochybuji o tom, že budu nějakou chvíli za debila. Ale když mně tenkrát vážně pomalu docházel čas a já to potřebovala včas odevzdat. Tak jsem tam holt začala psát blbiny, no.

Drabble za předvčerejšek a bonusové téma sem nedám, protože s těmi spokojená vůbec nejsem, ale kdyby měl někdo zájem, může si je přečíst tady a tady. Ale fakt jsou nepovedené, i když v hlavě mi to znělo mnohem lépe. Stává se.

Téma na 4. 4. 2014: Cizí kůže
Fandom: Ze života


Jo, tohle vím. Tohle je kontryhel, tohle je plicník lékařský. Mumlám si potichu, jak se přesouvám od jednoho poznávačkového obrázku k druhému. Když se dostanu k ptákům, moje sebevědomí klesne. Sakra, co je vrána a co havran? Zatvářím se značně zoufale a pomalu ze svého neúspěchu začínám být zničená. To byl blbej nápad se na tu olympiádu hlásit. Proč jsem to udělala? Pomalu v papírech pletu páté přes deváté a zaraduju se, když dojdu k poslednímu stolu, kde jednou z ukázek je několikacentimetrová hmyzí svlečka. Naštěstí už po odchodu neslyším tu nevěřícnou větu: "Vážně napsala, že to je svlečka vši?!"

 


Komentáře

1 Guizmo Guizmo | E-mail | Web | 4. května 2014 v 16:23 | Reagovat

Sorry, že se zmiňuji o něčem, co nemá nic společnýho s článkem, ale právě jsem se zamilovala do tvého vzhledu o.O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.