Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Vzpomínky (DMD, 2. 4. 2014)

4. dubna 2014 v 14:59 | Kelly |  Drabble

Tohle drabblátko mě napadlo těsně před spaním (témata na následující den se zveřejňují ve večerních hodinách dne předchozího), jen už jsem fakt napůl spala, tak jsem akorát zadoufala, že mi to vydrží v paměti. A ono jo, vydrželo. Potěšilo mě, když jsem obdržela dva komentáře, kde se psalo, že ač tu postavu rádi nemají, tak tohle drabble je dojalo. Hah, úspěch.

Téma na 2. 4. 2014: Kousek nebe
Fandom: Harry Potter


Vzpomínal na chvíle, kdy jí vyprávěl o Bradavicích a její oči se přitom leskly vzrušením. Vzpomínal na chvíle, kdy mu nevěřila a rty přitom krabatila nedůvěrou. Vzpomínal na chvíle, kdy spolu leželi na zelené trávě a beze slova hleděli k obloze a pozorovali ptáky, kteří křižovali mraky sem tam. Vzpomínal na chvíle, které rezonovaly jejich dětskou radostí, která se tvořila snad z ničeho. To teď bylo pryč. Pryč byl smích, pryč byla bezstarostnost. Pryč byla zelená tráva a pryč byla i samotná Lily. Co mu teď zbylo? Jen oči pro pláč a kousek modrého nebe, které spolu ve vzpomínkách pozorovali.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.