Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Srpen 2014

Střípky z léta

26. srpna 2014 v 22:41 | Kelly |  zápisky z Tkalcovské ulice
Víte, co je blbý? Když už jakou dobu máte vymyšlený úvod k článku - který se chystáte napsat už pár dní - ve kterém "vtipně" reagujete na svou neschopnost psát častěji, jenže mezitím zcela spontánně napíšete jiný článek, tím pádem ta super vymyšlená věta padá. A tak radši místo toho melete hovadiny, protože najednou nevíte, jak ten článek začít.


No. Článek je víc fotkový než psací a jestli mě náhodou někdo sleduje na instagramu, kromě těch fotek z týdne u Hanyuu a Luci tu asi pro něj nebude nic nového.

Deep Breath

23. srpna 2014 v 23:04 | Kelly |  zápisky z Tkalcovské ulice
Před několika málo minutami (ačkoliv až ten článek dopíšu, tak už bude spíš hodně minutami) nám skončil první díl osmé řady, ve které se nám poprvé nový Doctor v podání Petera Capaldiho ukázal v celé své kráse. Původně jsem ho měla vidět až zítra, ale nakonec se tak nestalo, a já se tak mohla vztekat nad tím hrozným livestreamem, který se chvílemi dost sekal, hlavně ke konci, ale stejně jsem si to zkrátka nemohla nechat ujít. Takže co říkám na dvanáctého Doctora já? Fuckity YES!

(V článku by neměly být žádné spoilery, rozhodně ne žádné monstrózní (maximálně jen úplně pidi mini), které by pokazily prožitek z dílu, ale víte jak, radši na vlastní nebezpečí.)

Zombie knižní řetězák

8. srpna 2014 v 13:26 | Kelly |  Koutek čtenářův
Zombíci jsou něco, co jsem nikdy moc nemusela a z čeho jsem nikdy nebyla tak vyplesklá a vlastně vůbec nechápu to šílenství poloviny populace, která si zombie apokalypsu přeje a co hůř, připravuje se na to, jako kdyby se to vážně mělo stát. Ale protože tenhle řetězák (slovo "tag" je další věc, co nemám ráda) vypadal v podání Hanyuu (alias potvory, která mě nominovala) jako docela sranda, tak jsem si řekla, že nebudu srab a zkusím si, jak moc v háji bych se svým týmem byla nebo nebyla.

Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.