Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Prosinec 2014

Naposledy v 2014

31. prosince 2014 v 17:33 | Kelly |  zápisky z Tkalcovské ulice
Myslím, že jsem původně už neměla v úmyslu dnes psát nějaký článek, ale nakonec se to vyvrbilo tak, že mě ta chuť popadla, takže...


Seriálový dotazník

31. prosince 2014 v 0:22 | Kelly |  zápisky z Tkalcovské ulice
Nejprve u V a pak u Saku jsem viděla tenhle dotazníček, tak jsem si řekla, proč to tu na konec roku něčím neoživit a kdo ví, třeba někomu dám i tip na sledování. Snažila jsem se u odpovědí alespoň trochu rozepsat, aby to za něco stálo, plus jsem se snažila neopakovat se v něčem, co je o mně třeba už dávno známé, zkrátka aby se tam objevilo pár nových věcí, než obvykle rozhlašuji. Což neznamená, že by ty předchozí věci neplatily, jen jich je zkrátka na jednom místě víc a holt si někdy můžu vybírat.

(Ne)vánočně

26. prosince 2014 v 0:41 | Kelly |  zápisky z Tkalcovské ulice

Bohužel ani tohle boží přání od Hanyuu mi nějak nedokázalo přivodit tu vánoční atmosféru, která se mi vyhýbá už poněkolikáté za sebou. Vždycky se ale nakonec nějakým způsobem dostavila, i kdyby jen na pár hodin. Letos mám pocit, že jsem na sobě musela mít nějaký odpuzovač, protože se mi vyhnula obloukem. A vůbec ne nějakým malým, ale nejspíš si udělala výlet do vesmíru nebo kam...

The Last Goodbye

16. prosince 2014 v 23:30 | Kelly |  zápisky z Tkalcovské ulice
Sobota byla plná loučení. Poslední díl Hobita, na dlouhou dobu jsem se rozloučila s Hanyuu i se Saku, i když pořád máme internet, že. A taky jsme se doma rozloučili s baterkou do auta, která vypověděla zrovna tehdy, kdy jsem to fakt nepotřebovala.


Knihy přečtené za říjen a listopad

9. prosince 2014 v 17:05 | Kelly |  Koutek čtenářův
Tenhle rok je na čtení asi vážně trochu divný. Veze se to se mnou jako na horské dráze, zatímco jeden měsíc bych četla a četla, ten další prostě není čas/nálada/whatever a mě to štve, ale zase se do toho nechci tak úplně nutit, protože vím, že bych pak neměla chuť už vůbec žádnou. A pořád jsem na tom líp než někdo, kdo kolikrát nepřečte ani jednu knížku za rok, žeano.
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.