Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Leden 2015

„Ty vole, takhle si tu nic nenašetřím!“

31. ledna 2015 v 22:39 | Kelly |  zápisky z Tkalcovské ulice
(Stihnu napsat ještě článek v lednu, nebo to už vyjde na únor?)

Tak jsem si řekla, že by nebylo od věci se tu zase jednou ozvat. Na to, že jsem plánovala psát cosi jako týdenní shrnutí, jsem zjevně okamžitě zapomněla a myslím, že můžu být ráda za ty knižní články, jinak by mi tu s bídou visel ten první článek a šlus. Stane se.


Knižní bilancování 2014

25. ledna 2015 v 21:25 | Kelly |  Koutek čtenářův
V dřívějších knižních článcích jsem psala, že rok 2014 byl tak trochu na nic. Bylo tam víc čtecích pauz, méně knih a tak. Ale nakupovat jsem nepřestávala... Když se na to podívám celkově a porovnám to s předloňským rokem, ve skutečnosti to asi zase tak špatné nebylo, počet se sice skutečně o něco zmenšil, ale nijak hrozně. Předsevzetí, že letos těch knížek přečtu víc, si radši ale nedávám, páč bych to nejspíš nedodržela.

Knihy přečtené za prosinec

11. ledna 2015 v 16:09 | Kelly |  Koutek čtenářův
Chtěla jsem přidat knižní bilancování za rok 2014, ale pak jsem si uvědomila, že nemám uzavřený prosinec. A ač k tomu bilancování vlastně ani není potřeba, stejně to musím vypsat, pro svůj dobrý pocit. Ačkoliv to asi bude stát trochu za nic. Že byl rok 2014 na čtení divný, jsem si stěžovala už několikrát, takže se nebudu víc rozepisovat a radši jdu na ty knížky. Ale upřímně na to, že jsem si myslela, že v prosinci toho kvůli ubývajícímu času a blížícímu se odjezdu moc nepřečtu, jsou tři knihy vlastně docela fajn.

Beware the frozen heart

11. ledna 2015 v 10:51 | Kelly |  zápisky z Tkalcovské ulice
Je za mnou první týden v Anglii. Původně jsem se sice chtěla ozvat už po příjezdu, ale nějak se mi nechtělo, pak se mi zase nechtělo, pak byla půlka týdne pryč, tak jsem si řekla, že to už nemá cenu a zmíním se o tom v týdenním shrnutí. Hups.

Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.