Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Únor 2015

Paris, je t'aime?

25. února 2015 v 13:09 | Kelly |  Zážitky
Ani ne.

Vlastně ani nemám tušení, jestli jsem se tu o tom zmiňovala, ale věc se má tak, že Celine, host mum, je původem Francouzka, ve Francii má rodinu a tak zhruba jednou za dva tři měsíce tam s dětmi jezdí na prázdniny. Minulý týden jsem tedy strávila v malé francouzské vesničce, spořádala sýrů na dva měsíce dopředu a taky se jeden den byla podívat Paříži, jak jste si možná již odvodili z nadpisu. Ale na rovinu říkám, že Francie mě nikdy kromě historických památek a levandulových polí v Provence nelákala.

Moc jsem si tu návštěvu neplánovala dopředu. Možná i proto, že jsem věděla, že se do Paříže ještě nejspíš podívám, a tak nemělo smysl, abych se mermomocí snažila stihnout všechno, protože to jednoduše ani není možné. Zvlášť když jsem celý den chodila pěkně po svých a metro využila až později odpoledne a to jen z toho důvodu, že jsem se bála, že nestihnu zpáteční vlak. Teď trochu lituji toho, že jsem se přece jen nepřipravila pořádně, ale koneckonců i to, jak jsem se několikrát ztratila a pokaždé se zamračeně rozhlížela po mapách nebo známých ukazatelech, mělo svoje kouzlo a zase to je trochu jiný zážitek.
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.