Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Březen 2015

Dračí srdce 3: Čarodějova kletba (Dragonheart 3: The Sorcerer's Curse, 2015) | film

22. března 2015 v 15:34 | Kelly |  "Recenze"
Nová kapitola příběhu, který spatřil světlo světa před téměř dvaceti lety, a od té doby se stal legendou a srdcovým příběhem pro mnoho lidí. Jak si ve srovnání s prvním Dračím srdcem obstojí jeho třetí pokračování?


Dva a půl měsíce

14. března 2015 v 18:26 | Kelly |  zápisky z Tkalcovské ulice
Už? Teprve?

Ve chvíli, kdy začínám psát a mám takovou zvláštní náladu, se to zdá jako teprve. Jen dva a půl měsíce, které pociťuji jako krátkou dobu a říkám si, že tu jsem nějak dlouho a chci domů za mamkou, babičkou a sourozenci. Většinou se to naštěstí pohybuje na opačné straně, kdy si připadám, že tu jsem minimálně půl roku, přitom to jsou jenom ty dva a půl měsíce. A za ty dva a půl měsíce se vlastně ani nemám kromě té Francie čím chlubit. Možná to je i z toho důvodu, že skoro polovinu jsem strávila nachcípaná a s krabičkou kapesníků po ruce, kdy se člověku nechce nikam.


Čtečku? No...

1. března 2015 v 16:28 | Kelly |  Na téma
... Ne.

Když jsem před dvěma a půl roky psala článek o tom, že čtečka mě nikdy nelákala a že raději budu držet v ruce tlustou bichli než kus plastu, psala jsem to od srdce, bez jakýchkoliv zkušeností s jakoukoliv čtečkou. Nikdy předtím jsem ji nezkoušela a neměla jsem v úmyslu na tom cokoliv měnit. Ale... časy se mění, člověk dostává nové příležitosti a získává nové náhledy na věc.

Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.