Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Leden 2017

Hello...

2. ledna 2017 v 19:51 | Kelly |  zápisky z Tkalcovské ulice
…is it me you're looking for?


Chybí už jen pár hodin a budeme mít za sebou první dva dny nového roku s číslem 2017. A kdy jindy než na začátku nového roku se navrátit ke svému virtuálnímu děťátku, které poslední dva roky spíše jen skomíralo a bylo jen pouhou připomínkou toho, co jsem kdysi kontrolovala skoro každý den? Kdy jsem se toulala po blozích svých známých i těch méně známých, ačkoliv u těch to probíhalo většinou bez komentářů.

Ne, nedělám si iluze, že by se to ještě někdy do těch kolejí vrátilo, protože víme, jak dopadl můj poslední pokus, žeano. Na moji obranu - ten rok 2016 byl nakonec divočejší, než jsem ho v tom únoru, kdy jsem sem napsala naposledy, očekávala. A přestože ke konci už se to zase uklidnilo, pak už se mi ani psát nechtělo. Říkala jsem si, že to bude zbytečné a stejně na mě všichni pomalu pozapomněli. A kromě čarodějnic, se kterými se vídám i v realitě, tak to tak nejspíš i opravdu dopadlo. Ne že bych někdy měla velkou čtenářskou základnu, to ne, ale víte, jak se to říká - sejde z očí, sejde z mysli. Vypisování mi ale poslední dobou chybí víc a víc, takže i když se obvykle s novoročními předsevzetími neobtěžuji, ohledně blogu jsem si jedno malinké dala. Nejsem naivní, nehodlám si slibovat, že napíšu alespoň jednou týdně, ale jeden článek měsíčně by šel. Pak budu mít aspoň radost z toho, když se mi náhodou podaří těch článků zveřejnit více.

No a co ten rok 2016?
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.