Provoz sugarcoat byl k 12. 8. 2017 oficiálně ukončen.
Sbohem a díky za ryby.

Únor 2017

Knihy přečtené za leden 2017

15. února 2017 v 11:15 | Kelly |  Koutek čtenářův
Příspěvek do knižní rubriky, olé! Upřímně, kdybych se měla krátce zmínit o knihách v roce 2016, tak je to děs, bída a ještě jednou děs. Spadla jsem asi tak na polovinu toho, co jsem dřív za rok přečetla. Asi. Já to pro jistotu ani nepočítala přesně. Ne že bych se za sebe styděla, pořád je lepší, když přečtu třeba dvacet knížek než vůbec žádnou, ale spíš mě to mrzí. Ale prostě není moc času, a i když jsem zjistila, že už se mi nedělá špatně v autobuse a že si v nich tedy mohu číst, tam je to oproti vlaku omezeno tím, že brzy ráno je tma (a to světlo v autobuse bývá mnohdy takové pofidérní) a když jezdím pozdě odpoledne, tak teď v zimě ještě taky (tady si můžete všimnout, že tenhle článek jsem očividně měla rozepsanou nějakou dobu, protože ráno sice ještě tma je, ale odpoledne už to tak hrozné není). To se ten čas na čtení hned trochu zkrouhne… Ale teď v lednu jsem třeba zvládla přečíst tři knížky. Tak trochu jsem se totiž i rozhodla, že s tím musím něco dělat. Potřebuju číst, potřebuju dohnat ty knihy, na které se těším už dlouho, a hlavně mi to i chybí. Když se mi bude chtít (hahaha), možná napíšu krátce něco o těch významnějších knihách, co jsem přečetla v roce 2016, ale uvidíme. Už to radši nebudu slibovat. :D

On the Other Side (2016) | Carrie Hope Fletcher

13. února 2017 v 9:03 | Kelly |  Koutek čtenářův
Tohle není recenze. Recenze psát neumím a pravděpodobně asi nikdy umět nebudu. Měla to být původně součást článků s knihami za leden 2017, ale trochu se to zvrtlo. :D Ale ten článek taky bude.

On the Other Side je knížka, na kterou jsem se fakt těšila. Tak moc, že jsem radši přestala doufat, že mi ji Ježíšek nadělí pod stromeček, a objednala si ji už někdy v listopadu, protože mi bylo jasné, že i přes vroucné přání se na mě Ježíšek vykašle. :D Ale už dřív vydala All I Know Now, tak třeba tentokrát…

Carrie Fletcherová je divadelní herečka, zpěvačka a spisovatelka a… ehm, youtuberka. Jediná, kterou sleduji, a víceméně jsem se k ní dostala náhodou. (Díky FFku.) Ve zkratce - je boží. A stejně stará jako já! A má boží vlasy! A je blázen do Disneyho a Harryho Pottera a Doctora Who! Carrie mi byla už od prvního zhlédnutí velmi sympatická, líbilo se mi, jak se dokáže vyjadřovat o věcech, které miluje, které ji dennodenně provází a zvláště se mi líbí její videa z divadelního zákulisí. Taky často vypráví o knížkách, o lidech a tak. Nevím, možná to je klasický youtuberský průměr, já tu jinak scénu (radši) nesleduji.
Follow on Bloglovin

Navštěvuji:
(zbytek na bloglovinu)

Zdroje:

Ilustrační obrázky a animace jsou použity z tumblru (není-li řečeno jinak), nic nevydávám za své. Někdy je možné se obrázkem prokliknout na stránku, kde byla daná věc nalezena, ale někdy to je holt nemožné (dlouhodobě uloženo v počítači, ale snažím se doplňovat), avšak rozhodně to neznamená, že si něco přivlastňuji.